Arama:

Şehir içi nakliyat hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. şehir içi nakliyat İstanbul ,kocaeli,yalova illerine verilmektedir.

Nedir ? fiyatları nelerdir ?

Bu konuda size hemen yardımcı olalım. İstanbul şehir içi nakliyat dediğinde akla gelen öncü firmalardan olmaktan öncelikle mutluluk duyarız

1 artı 1 2 artı 1 ya da 3 artı 1 taşınacak olan eşyaların ne kadara taşındığını nasıl taşındığını ve ücretini hesaplayalım örneğin 1+1 ev eşyanız bulunmaktadır. bunlar yatak odası, oturma odası, bunlara ek olarak mutfak eklenmektedir. Peki nasıl bir yol izlenmektedir ? ekibimiz  eşyalarınızın sökümünü yapar ve eşyaya uygun  paketleme  malzemesini kullanır. söküm ve paketleme yapıldıktan sonra araç içine düzenli

bir şekilde istif yapılmaktadır ve diğer evinizde ilk aldığımız evde nasıl yerleştirilmiş halde aldıysak orada da aynı şekilde yerleştirmekteyiz bu ücret 3 adet personel bir orta boy araç ve sargı malzemeleri dahil ortalama 2500 TL’dir .

NOT: verdiğimiz bu fiyat binanın kat durumuna aracın bina girişine tam yanaşma asansörün kullanılıp kullanılmadığına göre değişiklik göstermektedir.

Call Now ButtonALO NAKLİYE
%d blogcu bunu beğendi: