Arama:

Tayininiz mi çıktı ya da başka şehre mi yerleşiyorsunuz? Kendi memleketinize mi gitmek istiyorsunuz tam da istediğiniz adrestesiniz biz size yardımcı olalım nasıl mı?

Eşyalarınız uzun yol gideceği için zarar görme ihtimali yüksek olduğunu düşünebilirsiniz! artık bu korkunuzu yok ediyoruz. çünkü firmamız eşyalarınızın paketlenmesini özel bir şekilde yapar kırılma yırtılma devrilme çalınma ve  diğer risklere karşı sigorta yapar. Şimdi bir istanbul-izmir arası ne kadara taşındığını hemen size hesaplayalım.

İstanbul maltepe’den İzmir merkeze gideceğinizi varsayarak size bir fiyat hesaplaması yapalım örneğin yatak odanız çocuk odanız ve oturma odanız bulunmaktadır buna ek olarak tabii ki her zamanki olmazsa olmazımız mutfağımız vardır mutfakta kırılacakları toplandığını varsayarak bir fiyat hesaplaması yapalım .

  • 4 adet personel bir orta boy araç gerekmektedir.
  • eşyalarınız özenle sökülüp özenle paketlenmesi gerekmektedir çünkü uzun yol gideceği için sarsılma oranı şehir içi nakliye göre daha yüksektir bu yüzden her eşya özenle tek tek paketlenmelidir
  • yapılan bu işlem sabah başlatılıp öğlene kadar sürmektedir öğleden sonra çıkan araç akşam saatlerinde İzmir’de olmaktadır.
  • aynı işlem İzmir’de de 4 adet personel ile boşaltılması yapılır ve sökülen eşyanın kurulumu yapılır
  • kurulumundan sonra evinizin içi istediğiniz gibi dizayn edilir dizayn sırasında biz size yardımcı olmaktayız
  • bu işlem ortalama 1 ve 1 buçuk gün sürmektedir
  • ortalama fiyat olarak 10 ile 16 bin lira arasında bir rakama denk gelmektedir.
bu ortalama bir fiyattır fiyatın netliği bulunduğunuz kat eşyanızın kapladığı hacim araç ve bina arasındaki mesafe asansör kullanılıp kullanılmaması durumuna göre değişiklik göstermektedir.
firmamız günlük olarak istanbul-bursa arası istanbul-yalova arası istanbul-izmir arası İstanbul Balıkesir arası istanbul-ankara arası İstanbul Eskişehir arası istanbul-kocaeli arası seferler yakmaktadır yani biz bu illere her gün evden eve nakliye firması olarak hizmet vermekteyiz
Call Now ButtonALO NAKLİYE
%d blogcu bunu beğendi: